چاقوکشی دو دانش‌​آموز در سراوان/ قتل نوجوان ۱۵ ساله

مدیر اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان از مرگ یک دانش آموز سراوانی در درگیری و نزاع با همکلاسی‌اش خبر داد.

به گزارش کمپین فعالین بلوچ به نقل از آنا، علی مرادی، مدیر روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان از درگیری دو دانش آموز در فضای خارج از مدرسه خبر داد و گفت: دو نفر از دانش آموزان پایه یازدهم رشته مکانیک صبح امروز در مدرسه با یکدیگر درگیر می‌شوند که پس از درگیری حوالی ساعت ۹ مدرسه را ترک می‌کنند.
وی افزود: گویا این افراد در فضای خارج از مدرسه چاقو داشتند که ضمن درگیری، ضرباتی با چاقو به یکدیگر وارد می‌کنند.
مرادی خاطرنشان کرد: متاسفانه یکی از دانش‌آموزان به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست می‌دهد و دیگری تحت نظر عوامل پلیس در بیمارستان سراوان بستری است.

سرهنگ احمد طاهری، جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان نیز در خصوص این حادثه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع قتل نوجوان ۱۵ ساله درنزدیکی یکی از مدارس شهر ماموران انتظامی شهرستان برای بررسی موضوع اعزام شدند.
وی افزود: ماموران پس از بررسی صحنه جرم دریافتند مقتول با یکی از همکلاسی‌های خود در مدرسه مشاجره و درگیری پیدا کرده و در این درگیری قاتل که یک دانش آموز ۱۵ ساله بوده با ضربه چاقو وی را به قتل رسانده و بلافاصله از محل متواری شده است.
این مقام انتظامی تصریح کرد: کاراگاهان پلیس آگاهی شهرستان در پایش‌های اطلاعاتی و اقدامات پلیسی، هویت قاتل را شناسایی و آن را در یک عملیات ضربتی در کمتر از ۲ ساعت در مخفیگاهش دستگیر کردند.
جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان در پایان خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
Captcha loading...